En Güvenli  ve Zararsız Tedavi HPV için Nedir?

 

En güvenli ve zararsız yan etkisi az  HPV tedavisi hangisidir, En güvenilir genital siğil tedavi yöntemi seçenekleri hakkında bilgi ve öneriler;

HPV virüs enfeksiyonunun klinik belirtileri kişiye, virüsün yerleşim bölgesine ve tipine göre değişim göstermektedir

İnsan papilloma virüsü yani HPV  sadece rahimağzı  kanserlerinde değil aynı zamandap genital bölgede  deri ve  ağız –boğaz kanseri, dil dudak kanserleri gibi diğer sistemik kanserlerle birlikte genital hpv  ilişkili olan vulva, vajina, penis ve anüs kanserlerden de sorumludur.

 Yaklaşık 140 HPV tipinin  olduğu ve bunların önemli bir kısmı genital mukoza enfeksiyonuna  kondilom ve cinsel siğillere sebep olduğu bilinmektedir ve hpv kanserojen olma  potansiyeline göre sınıflara andırılmaktadır.

Düşük riskli HPV  tipler genital siğiller  ve kondülom  daha sık yapar nadiren kansere sebep olurlar

. Yüksek riskli HPV  tipler hem düşük hem de yüksek dereceli kanser öncesi lezyona ve genital kensere sebep olurlar lezyonlara sebep olurlar.

Genital siğillerin tedavisi bulaştırıcılığı azaltmak ve yayılmayı engellemek için çok önemlidir. En güvenilir hpv tedavi yöntemi için kriter siğillerin büyüklüğü, yaygınlığı görüntüsü ve hpv tipidir. Bir çok hasta genital siğil tedavisinde en güvenilir metodu haklı olarak tedavi edilecek bölgenin hassasiyeti ve önemi açısından sorgulamaktadırlar. Bizler merkezimizde tüm tedavi yöntemlerini uygulamaktayız. Amaç hgenital bölgenin ve genital yapıların tedavi sırasında ve sonrasında zarar görmeyeceği en etkin yöntemi seçmektir.

En güvenilir, güvenli zararsız ve yan etkisi olmaya  hpv genital siğil tedavisi seçenekleri için merkezimiz ile irtibata geçin


HPV,Genital Siğil Sorunu, Genital Siğiller Kondilom Tedavisi Ve Yeni Gelişmeler Hakkındaki  Diğer Tüm Yazılarımız İçin ... (Tıklayın)
 


Bize Ulaşın.. İletişim