Kaç Seansta HPV Tedavisi yapılmakta, Genital siğil tedavisi seans sayısı, HPV danışmanığı

Hpv ye bağlı Kondiloma akuminata subklinik seyir gösteren, sık görülen ve sosyal hayatta bir çok soruna neden olan bir genital insan papillomavirüs enfeksiyonudur. Genital si¤illeri olan hastalar her ne kadar bunu kozmetik bir sorunmuş gibi dşünseler de seksüel yolla bulaşabilir bir hastalık olması dolayısı ile psikolojik bozukluklara neden olabilir ve genital siğilleri olan birçok hasta tedavi isteğinde bulunur. Hastalık için çok sayıda tedavi yöntemleri mevcut olup farklı bireysel faktörler uygun tedavi seçiminde etkilidir.
 

Bizler merkezimizde tedavi için Lazer veya LEEP cihazı ile tedaviyi ilk seçenek olarak kullanmamıza rağmen diğer tüm tedavi seçenekleri mevcuutr

HPV tedavisi kaç seansta yapılır?

HPV genital siğil tedavisi tek seansta lazer veya leep yakma ile yapılmaktadır, Kondilom tedavisi tek seansta oması lazer  veya leep cihazının hemen siğilleri alması ile olmaktadır.TEK seans kondilom siğil tedavisi için yeterlidir. Maksimum 10 dakikada lazer ile hpv siğillerinden kurtulmanız mümkündür.

 Lazer ile yapılan hpv kondilom genital siğil tedavisi ağrısız olup yara iyileşimi ve nüks oranı diğer tedavi yöntemlerine göre belirgin bir şekilde iyi ve başarılı olmaktadır.

Tek seansta hpv tedavisi olmak istiyorsanız hpv tedavi tedavi merkezimize  başvurunuz. İstanbulda bulunan ve Türkiyedeki diğer şehirlerden de tedaviye gelen hastalarımıza sadece genital siğil tedavisi değil, takip tetkik, hpv testleri dışında hpv danışmanlığı da sunmaktayız.

HPV Tedavisi Seans Ücreti nedir?

Genital sigil hpv tedavisi tek seansta olup, tedavi seansı fiyatı siğillerin yaygınlığına göre değişmekle birlikte, tedavi fiyatlarımız çok uygun olup güncel ve gerçekçidir.


HPV,Genital Siğil Sorunu, Genital Siğiller Kondilom Tedavisi Ve Yeni Gelişmeler Hakkındaki  Diğer Tüm Yazılarımız İçin ... (Tıklayın)
 


Bize Ulaşın.. İletişim