AHCC HPV Tedavisinde Kesin Çözüm Mü?

AHCC nedir? AHCC nerede bulunur


AHCC (Active heksoz bileşik korelasyon) mycelia basidiomycete olarak isimlendirilen bir mantarın kültürü tarafından elde edilen özüdür. Şu ana kadar uzun süre kültür ile basidiomycete mycelia mantar dan zor olmasına rağmen aseptik muhafaza tesislerinde kültür koşullarında AHCC elde edildi. Japon mantarı olarak da isimlendirilmekte olup HPV tedavisi için bir seçenek olabileceği düşünülmektedir.


AHCC yararları nedir, nerede kullanılır, HPV tedavisinde AHCC ilaç ve hap olarak onaylı bir ürün müdür?

Kansere karşı koruyucu, Kemoterapi yan etkilerini azaltmada vücudu genel olarak enfeksiyonlara karşı savunmada , HPV tevdisinde ve HPV nin vücuttan atılımını hızlandırmada, Rahim ağzı kanserine karşı korumada ve AHCC Anti-Diyabetik etkide olduğu iddia edilmektedir.


Yurt dışında yapılan bazı çalışmalar AHCC içeren Japon mantarının HPV ve rahim ağzı kanserine karşı korumada yüksek BAŞARI OLDUĞUNU İDDİA ETMEKLE BİRLİKTE YENİ ÇALIŞMALARA İHTİYAÇ VARDIR


Sadece Japonya, Çin, Tayland ve Güney Kore fonksiyonel gıda olarak kullanılmak üzere FDA onayı aldı ve AHCC gıda ürün olarak kullanılmakta. HPV tedavisinde etkileri için henüz yeterli çalışma olmadığından HPV ye özel bir ilaç olarak piyasada özel bir formulasyonla bulunmakta, sadece gıda takviyesi olarak değişik preparatlar satılmaktadır

HPV ve kondilom genital siğil tedavisinde AHCC kullanımı için yeni çalışmalara ihtiyaç vardır

 


HPV,Genital Siğil Sorunu, Genital Siğiller Kondilom Tedavisi Ve Yeni Gelişmeler Hakkındaki  Diğer Tüm Yazılarımız İçin ... (Tıklayın)
 


Bize Ulaşın.. İletişim