Op.Dr Nevra & Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu

 

Op Dr Nevra Topalismailoğlu
 

Op.Dr Hakan Topalismailoğlu

Bu zor günlerden geçerken ........
 Covid19 - Coronavirüs ile ilgili tüm önlemler tarafımızdan alınmış olup
 sizlere  en iyi şekilde hizmet vermeye
  devam ediyoruz.!!!

Genital siğil, HPV tedavisi;

Genital siğil ve HPV virüsü tanısına yönelik tüm tetkikleri, incelemeleri detaylı bir şekilde merkezimizde yaptırmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca  Genital siğil ve HPV virüsü  tedavisine yönelik tüm  uygulamalar  ve tedavi yöntemleri de başarı ile yapılmaktadır. Genital siğil , HPV  'nin teşhis,takip ve tedavisinde yeterince fazla  deneyimimiz  ve bilgimiz vardır. Ayrıca HPV rehberlik ve danışmanlık hizmetimiz de vardır. Genital siğil tedavisi fiyatları makül olup ana amacımız iyi bir hpv takibi ve toplum bilinçlendirmesidir.Türkiyenin her bölgesinden olduğu gibi yurt dışındani konşu ülkelerden, azerbaycan ve KKTC-Kıbris tan çok sayıda hasta hpv tedavisi içinmerkezimize gelmektedir.

Adres:

Halaskargazi Caddesi Doğançay Apt. No 216  Kat 2
34360 Şişli . İstanbul.Türkiye
(Şişli Meydanı , Mac Donalds sırası ,Garanti Bankası yanı, Penti mağazası üstü)
 

Ulaşım Detayları::
Yerimiz İstanbul'un en merkezi yerlerinden bir olan Şişli Meydanındadır. Garanti Bankası ve Halk Bankasının arasında olup  YKM alışveriş merkezimden 40 m, Cevahir alışveriş merkezinden ise yaklaşık 300 metre mesafededir. Ulaşım  hem arabanız hem de Metro ve diğer toplu taşıma araçları ile çok kolay olmaktadır.
YKM’ nin sokağında açık otopark da mevcuttur. Ayrıca aracınızı Cevahir Alışveriş Merkezi otoparkına da bırakıp yürüyerek 5 dakikada bize ulaşabilirsiniz.
Metro ile gelenler Cevahir alışveriş merkezinin önünde olan Şişli durağında inip yürüyerek 5 dakikada bize ulaşabilirler.
Ulaşım detayları için sayfanın alt kısmında olan krokiden ve google haritadan  muayenehaneyi ve otoparkı bulmak için yararlanabilirsin

Eğer bize ulaşmakta zorluk çekiyorsanız telefon ile yardım ve yönlendirme alabilirsiniz

Randevu Ve Muayeneleriniz İçin Lütfen ;

Hafta İçi   saat 12.00 – 19.00,
Cumartesi saat 10.00 – 17.00 arası
 

0212 – 233 46 47


0539  8288152 

0212 – 224 37 85

0212 – 224 54 75
 

numaralı telefonları
arayınız.

****  Bize sabit telefonlardan ulaşamadınız mı??

Bize ulaşmak ve randevu almak için tüm gün içi makul saatlerde aşağıdaki

Cep + Whatsapp : 0539 8288152
 

ile ulaşabilirsiniz *****

e-mail: doktornevra@gmail.com

 • Doğrudan Anlaşmalı Kurumlar; Akbank , İş Bankası , Vakıfbank  Çalışanları ,Yakınları ve Emeklileri
  (Anlaşmalı Birim Fiyatları Uygulanmaktadır)
   
 • Özel Sağlık Sigorta Poliçe Sahipleri; Tüm özel sağlık sigorta şirketleri poliçe sahiplerini doktor seçmede ve serbest muayenahanede muayene ve müdahale olmada özgür bırakmaktadırlar. Bu koşulda özel sigorta poliçe sahibi muayene / müdahale  sonrası aldığı faturasını sigorta şirketine ibra ederek muayene ücretinin tamamını ya da belli bir kısmını (bu seçenek poliçenizde anlaşmanız gereği bildirilmektedir) geri alabilmektedir. Sigortanız doktor tarafından form doldurulmasını istiyorsa  bu formu yanınızda getiriniz. Sonuç olarak tüm özel sağlık sigortası poliçe sahipleri muayene , müdahale ve ameliyatlarını kolaylıkla yaptırabilmektedir ve masraflarını sigorta şirketinden talep edebilmektedirler
   
 • Tüm kredi kartları  geçerlidir.
   
 • Genital siğil, HPV tanısına ve tedavisine yönelik tüm incelemeler ve tedaviye yönelik uygulamalar başarı ile yapılmaktadır. Genital siğil , HPV  'nin teşhis,takip ve tedavisinde yeterince fazla  deneyimimiz vardır.

   

  Gizlilik Taahütnamesi; Muayenehaneye başvuru nedeniniz ve size ait kaydedilen tüm bilgiler sizin yasal haklarınız kapsamında (TC Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği RG 01.08.1998 ,23420 ) tümüyle gizli tutulacaktır.Başka şahıslara hastalığınız ,tedaviniz ,hastalığın seyri ve şikayetiniz hakkında bilgi verilmesi mümkün değildir...Tüm bilgiler size aittir ve gizlidir.

  Ulaşım ve otopark için KROKİ


   
  Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: HPV Tedavi Merkezi   

  HPV ve Genital Siğillerden kurtulabilirsiniz..
  Bize Ulaşın...

   

  Genital Siğil Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz......


   


HPV,Genital Siğil Sorunu, Genital Siğiller Kondilom Tedavisi Ve Yeni Gelişmeler Hakkındaki  Diğer Tüm Yazılarımız İçin ... (Tıklayın)