Yasal Uyarı

e-gebelik.net ,doktornevra.com, e-cinsellik.net,genitalsigil.net,  kurtaj.info, e-jinekolog.com, doktornevra.net siteleri kadın hayatının her evresindeki sağlık sorunları ve gebelikle ilgili ayrıntılı bilgi vermek üzere kurulmuş sağlık siteleridir. Bu sitelerdeki tüm yazılar ve resimler site yazarlarının bilgi ve tecrübelerinin aktarımından ve ilgili konu hakkındaki kaynaklardan ibarettir. Bir portal haline getirilmeye çalışılan sitelerde ziyaretçileri aydınlatmak amacı söz konusudur. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir.
Bu siteyi ziyaret etmiş kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Bu sitelerde yer alan bilgiler , tıbbi sorunlara yaklaşım şekli sadece bilgilenmeye yöneliktir ve bu siteleri hazırlayan kişilerin eğitim aldığı ekolün ve tecrübelerinin sentezidir.Tıp uygulamaları ülkeden ülkeye ve aynı ülkede ekolden ekole farklılık gösterebilir.Tüm doktorların amacının insanların ruh ve beden sağlıklarını korumak ve tedavi etmek olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle her iki sitede yer alan yaklaşım biçimleri başka bir doktor tarafından kabul görmeyebilir.

www.e-gebelik.net , www.doktornevra.com, www.e-cinsellik.net, www.kurtaj.info, www.genitalsigil.net , www.e-jinekolog.com , www.doktornevra.net sitelerindeki bilgiler kullanılarak kendi kendine yapılan uygulamalardan ya da uygulama ehliyeti bulunmayan veya amatör kişilerce yapılan uygulamalardan sitelerin hazırlayıcıları sorumlu değildir.

Yasal koruma: e-gebelik.net ,doktornevra.com, e-cinsellik.net, kurtaj.info,genitalsigil.net adlı sağlık sitelerinde yer alan yazıların büyük bir kısmı  Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanları Op.Dr. Nevra Topalismailoğlu ve Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu tarafından hazırlanmış olup yasal koruma altındadır. Yazılar kısmen veya tamamen hiç bir şekilde ve hiç bir ortamda kullanılamaz. Aksi durum  yasal işlem hakkı doğurur.
Site içeriğindeki yazıların büyük bir kısmı  Op.Dr.Nevra Topalismailoğlu tarafından hazırlanmış olan   "Kadın Ve Hamilelik Mucizesi" isimli kitaptan olup basılı yayın olarak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Koruma Yasası kapsamında yasal koruma altındadır.  

Uyarı!!   Op.Dr.Nevra Topalismailoğlu tarafından hazırlanmış olan   "Kadın Ve Hamilelik Mucizesi" isimli kitaptan alınmış olan ve  sitelerimizde bulunan yazıları izinsiz yayınlayan iki site yöneticisi hukuken  ceza almış olup bir sitenin de kanuni takibatı devam etmektedir.

Yazıları tamamen  ve kısmen kopyalayıp yayınlayanlar hakkında telif hakkı talebi de dahil olmak üzere yasal takibat yapılacaktır.

Daha fazla bilgi için site yöneticisi veya  Av.Muzaffer Sofuoğlu ile irtibata geçiniz

e-mail: doktornevra@gmail.com

Dikkat.. Op.Dr.Nevra Topalismailoğlu tarafından hazırlanan kitaptan alınmış telif hakkı bulunan ve sitelerimizde yayınlanan yazıların izinsiz kopyalanma durumu "prospect net search" yöntemi kullanılarak internet taraması yapılıp kolaylıkla tespit edilebilmektedir.

Op.Dr.Nevra Topalismailoğlu tarafından hazırlanmış olan   "Kadın Ve Hamilelik Mucizesi" isimli kitap   ve sitede bu kitaba ait yazılar basılı yayın olarak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Koruma Yasası kapsamında
yasal koruma altındadır.


HPV,Genital Siğil Sorunu, Genital Siğiller Kondilom Tedavisi Ve Yeni Gelişmeler Hakkındaki  Diğer Tüm Yazılarımız İçin ... (Tıklayın)
 


Bize Ulaşın.. İletişim