Bize Ulaşın, Randevu HPV Kliniği , Tedavi Merkezi

Hoş Geldiniz..


Op Dr Nevra Topalismailoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
   Jinekolog

  Op.Dr Hakan Topalismailoğlu
  
Biz Kimiz?

 

 Genital siğil, HPV tedavisi;

Genital siğil ve HPV virüsü tanısına yönelik tüm tetkikleri, incelemeleri detaylı bir şekilde merkezimizde yaptırmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca  Genital siğil ve HPV virüsü  tedavisine yönelik tüm  uygulamalar  ve tedavi yöntemleri de başarı ile yapılmaktadır. Genital siğil , HPV  'nin teşhis,takip ve tedavisinde yeterince fazla  deneyimimiz  ve bilgimiz vardır.


 

Muayenehane Adresi:

Halaskargazi Caddesi Doğançay Apt. No 216  Kat 2
34360 Şişli . İstanbul.Türkiye
(Şişli Meydanı , YKM sırası ,Garanti Bankası yanı)
 

Ulaşım Detayları::
Muayenehanemiz İstanbul'un en merkezi yerlerinden bir olan Şişli Meydanındadır. Garanti Bankası ve Halk Bankasının arasında olup  YKM alışveriş merkezimden 40 m, Cevahir alışveriş merkezinden ise yaklaşık 300 metre mesafededir. Ulaşım  hem arabanız hem de Metro ve diğer toplu taşıma araçları ile çok kolay olmaktadır.
YKM’ nin sokağında açık otopark da mevcuttur. Ayrıca aracınızı Cevahir Alışveriş Merkezi otoparkına da bırakıp yürüyerek 5 dakikada bize ulaşabilirsiniz.
Metro ile gelenler Cevahir alışveriş merkezinin önünde olan Şişli durağında inip yürüyerek 5 dakikada bize ulaşabilirler.
Ulaşım detayları için sayfanın alt kısmında olan krokiden ve google haritadan  muayenehaneyi ve otoparkı bulmak için yararlanabilirsin

Eğer bize ulaşmakta zorluk çekiyorsanız telefon ile yardım ve yönlendirme alabilirsiniz

Randevu Ve Muayeneleriniz İçin Lütfen ;

Hafta İçi   saat 12.00 – 19.00,
Cumartesi saat 10.00 – 17.00 arası

0212 – 233 46 47
0212 – 224 37 85
0212 – 224 54 75 
0539  8288152 
numaralı telefonları
arayınız.

****  Bize muayenehaneden sabit telefonlardan ulaşamadınız mı??
Bize ulaşmak ve randevu almak için tüm gün içi makul saatlerde aşağıdaki

Cep tel: 0539 8288152
 

ile ulaşabilirsiniz *****

e-mail: doktornevra@gmail.com

 • Doğrudan Anlaşmalı Kurumlar; Akbank , İş Bankası , Vakıfbank  Çalışanları ,Yakınları ve Emeklileri
  (Anlaşmalı Birim Fiyatları Uygulanmaktadır)
   
 • Özel Sağlık Sigorta Poliçe Sahipleri; Tüm özel sağlık sigorta şirketleri poliçe sahiplerini doktor seçmede ve serbest muayenehanede muayene ve müdahale olmada özgür bırakmaktadırlar. Bu koşulda özel sigorta poliçe sahibi muayene / müdahale  sonrası aldığı faturasını sigorta şirketine ibra ederek muayene ücretinin tamamını ya da belli bir kısmını (bu seçenek poliçenizde anlaşmanız gereği bildirilmektedir) geri alabilmektedir. Sigortanız doktor tarafından form doldurulmasını istiyorsa  bu formu yanınızda getiriniz. Sonuç olarak tüm özel sağlık sigortası poliçe sahipleri muayene , müdahale ve ameliyatlarını kolaylıkla yaptırabilmektedir ve masraflarını sigorta şirketinden talep edebilmektedirler.Tüm kredi kartları muayenehanede geçerlidir.
   

  Muayenehanede Yapılan Uygulamalar ; Kadın hastalıkları ve gebelik muayenesi ile birlikte ayrıca mümkün olan tüm tanısal yöntemler, müdahaleler  ve tedavi seçenekleri başarı ile merkezimizde uygulanmaktadır. Ayrıca HPV danışmanlık hizmeti de verilmektedir

  Genital siğil, HPV tanısına ve tedavisine yönelik tüm incelemeler ve tedaviye yönelik uygulamalar başarı ile yapılmaktadır. Genital siğil , HPV  'nin teşhis,takip ve tedavisinde ciddi deneyimimiz vardır.

  Doğum ve Ameliyatlar için Tercih Edilen Sağlık Kuruluşları; Özel sağlık sigortası poliçe sahipleri ve bankalar  için anlaşmalı olunan sağlık kuruluşları tercih edilmektedir.Tüm hastalar için ana prensip, uygun sağlık kurulu seçiminin ortak kararla saptanmasıdır. Tarafımızdan sezeryan, normal doğum ,tüm jinekolojik ameliyatlar - müdahaleler ve laparaskopik - histeroskopik işlemler uygun olan  ve birlikte seçtiğimiz hastanelerde yapılmaktadır.Hasta sağlığı ve memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

  Gizlilik Taahütnamesi; Muayenehaneye başvuru nedeniniz ve size ait kaydedilen tüm bilgiler sizin yasal haklarınız kapsamında (TC Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği RG 01.08.1998 ,23420 ) tümüyle gizli tutulacaktır. Başka şahıslara hastalığınız ,tedaviniz ,hastalığın seyri ve şikayetiniz hakkında bilgi verilmesi mümkün değildir...Tüm bilgiler size aittir ve gizlidir.

  Ulaşım ve otopark için KROKİ


  Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: HPV Tedavi Merkezi

 

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz......

HPV Kliniği İstanbul, Genital Siğil Tedavi Merkezi İstanbul.
HPV Doktoru Uzmanı Dr. Nevra Topalismailoğlu Hakan Topalismailoğlu

 


HPV,Genital Siğil Sorunu, Genital Siğiller Kondilom Tedavisi Ve Yeni Gelişmeler Hakkındaki  Diğer Tüm Yazılarımız İçin ... (Tıklayın)
 


Bize Ulaşın.. İletişim