Genital Siğil Resimleri, Kondilom,  HPV Fotoğrafları

Genital siğiller günümüzde gittikçe artan bir şekilde daha da fazla görülmektedir. Genital bölgede çıkan  kabarcıkların çoğu kez önemsenmemesine rağmen bu siğillerin giderek artan bir şekilde çoğalmaları hem kadın hem de erkekleri hekime başvurmaya yöneltmektedir.  

Aşağıdaki  bağlantıda verilen genital siğillere  ve HPV enfeksiyonuna ait resimler ve görüntüler tamamen eğitim amaçlı hazırlanmıştır.
Genital siğil resimleri sadece  genital bölge siğillerine ait bir fikir vermek için  sitemize konmuştur.

 

Genital Siğil Fotoğraflarına Resimlerine  Girmek İçin Tıklayın
 

 


Yukarıdaki bağlantıda ;
kadın genital bölgesine ait genital siğil fotoğrafları , erkek genital bölgesine ait genital siğil  resimleri fotoğrafları, anüs – makat bölgesine ait ait genital siğil kondilom resim  fotoğrafları, ağzıda boğazda kondilom siğil fotoğrafları ve yenidoğan bebekte  solunum yollarına çıkan kondilom siğil ,HPV lezyonları, laringeal papillomatozis’ e ait fotoğrafları ,resimleri ve görüntüleri bulacaksınız..

HPV resimleri, genital siğil tedavisine ait video görüntüleri , youtube videosu  görüntüleri de kısa zamanda sayfamıza görsel bölüme  eklenecektir.


HPV,Genital Siğil Sorunu, Genital Siğiller Kondilom Tedavisi Ve Yeni Gelişmeler Hakkındaki  Diğer Tüm Yazılarımız İçin ... (Tıklayın)
 


Bize Ulaşın.. İletişim