Genital Siğil İksir Kullanımı,HPV Detoks Tedavisi

 

Genital siğir iksir  tedavisi uzun süredir tartışılmaktadır. Siğilleri iksir ile tedavi etmek mümkün müdür, hangi iksir siğil tedavisinde kullanılır, hpv iksir tedavisi sonuçları nelerdir, genital siğil iksir fiyatları nelerdi, genital siğil doğal tedavi yöntemleri nelerdir, hpv bitkisel tedavi çeşitleri hakkında bilgi var mıdrr gibi sorular sıklıkla sorulmaktadır.

HPV iksir tedavisi mümkün değildir. HPV bir DNA virüsü yani hücre içi virüs olduğu için iksir ilaç ile tedavi etmek mümkün değildir. İksir ve benzeri  bitkisel tedavi yöntemleri sadece vücut direncini arttırarak hpv nin vücuttan atılmasına yardımcı olmaktadır.

HPV detoks tedavisi nedir, siğillerde detoks tedavisi etkili midir

Vücutta biriken toksinlerden arınarak, daha zinde olabilmek için yeterli ve dengeli beslenme programında sebze ve meyvelere daha fazla yer verilmesi   Detoks  olarak isimlendirilmektedir. Detoks  diyetten ziyade bağışıklığı arttıran  bir paket program olarak düşünülmesi gerekmektedir.

 Detoksun içinde, gıdaların doğru tüketimi dışında; fiziksel aktiviteyi artırma, ruhsal detoksa destek için güne müzikle başlama, yoga, meditasyon gibi uygulamalardan yararlanma, olanaklar ölçüsünde SPA’lardan, masajdan, sauna, buhar banyosu ve termal banyolardan faydalanma gibi faaliyetler de bulunaktadır.

 Vücuttaki zehirli toksinlerin ki buna HPV artıkları ve toksinleri de dahildir  egzersizle oluşan terleme ya da idrarla dokulardan uzaklaştırılmaktadır ve egzersizler  detoksun etkisini artırmaktadır.Detoks yaparken kilo vermek de mümkündür bunun da nedeni aşırı tuzlu, yağlı, şekerli besinlerin sınırlandırılması, fiziksel aktivitenin artması ve toksin yükünün azalmasına bağlı metabolizma hızında meydana gelen artıştır.

 Gün boyu yalnızca taze sebze ve meyve sularının tüketildiği tek besin grubuna dayalı uygulamaların doğru bir detoks değildir.Bu tip detoks uygulamaları ile yeterli oranda protein, demir, çinko, fosfor ve B grubu vitaminleri alınamadığı için bu vitamin ve minerallerin eksikliğine bağlı birçok sağlık problemiyle karşılaşmak mümkündür

 DETOKS  kimlere yapılır, hpv hastası detoks yaptırabilir mi

HPV hastası tabii ki detoks  beslenme ve dietinden fayda görebilir. Detoks uzmanından destek almalıdır, kendi kendine yapmamalıdır. Detosk dieti yetişkin bireylerde bazı kriterler göz önünde bulundurularak uygulanması gerekmektedir, ayrıca kronik hastalıklardan diyabet, hipertansiyon, mide-bağırsak ile kanser hastalıkları ve yaşlılara uygulanmasının da olumsuz sonuçlar doğurabildiğini unutmamak gerekir.Hamilelik ve emzirme döneminde olan kadınların kesinlikle detoks  yapmamalıdır.

Detos siğil tedavisinde hpv de nasıl uygulanır

Detoks kürlerinin, bireysel özelliklere göre değişmekle birlikte, genel olarak 2 haftada bir gün, ayda 2-3 gün, 3-6 ayda bir hafta sürelerle uygulanabildiğini belirtti.Detoks programına başlanacak günden bir önceki akşam itibarıyla alkolün bırakılması ya da sadece bir kadeh kırmızı şarapla sınırlandırılması gereklidir. Ayrıca sigarayı tamamen bırakmak , kafeinli içeceklerden, kafein içeren ilaçlardan ve yiyeceklerden uzaklaşmak da gereklidir.Katkı maddesi içeren hazır besinlerden uzak durulması, etler, sakatatlar, rafine edilmiş gıdalar, konserveler ile doymuş yağların tüketilmemesi  gereknmektedir.

 HPV  detoks beslenmede mümkün olduğunca organik gıdaların tercih edilmesi, sebze ve meyvelerin az olarak yenilmesi,  içme suyunun da mineral değerleri açısından uygun olmasına özen gösterilmesi ayrıca çok önemlidir.Yemeklerde sık sık maydanoz ve sarımsak kullanarak detoksa destek olunması da önerilmektedir.

HPV doğal tedavi , doğal beslenme nasıl olur?

Sebze ve meyvelerin içerdikleri özel bazı maddelerin çok güçlü detoks etkisi vardır.Havuç, kereviz, marul, lahana, kara lahana, brüksel lahanası, ıspanak, kabak, brokoli, domates, enginar, salatalık, sarımsak gibi sebzelerle birlikte bir miktar meyve (elma, kırmızı erik, portakal, kivi, siyah üzüm, şeftali, kayısı, greyfurt, muz, vişne, böğürtlen, ananas) ve şifalı bitkiler (maydanoz, nane, dereotu, fesleğen yiyeceklerin hpv hastası olup  genital siğil doğal tedavi planlayan kişiler tarafından mutlaka düzenli olarak tüketilmesi gereklidir.

HPV iksir tedavisi planlayan hastalar için ülkemizde ve yurt dığında detoks tedaviye yardımcı olabilecek çok sayıda değişik iksir ler vardır. Genital siğil iksir tedavisi planlıyorsanız mutlaka doktorunuza danışın. HPV tedavisinde uygulanan kondilom siğil yok etme tedavisi kadar bağışıklık sistemini güçlendiren tedavinin de önemli olduğunu unutmayın

 


HPV,Genital Siğil Sorunu, Genital Siğiller Kondilom Tedavisi Ve Yeni Gelişmeler Hakkındaki  Diğer Tüm Yazılarımız İçin ... (Tıklayın)
 


Bize Ulaşın.. İletişim